Перевага промислового твердопаливного котла – виробника «Ідмар Україна»
idmar_ukraine +38 (063) 432-34-25

Подобрать
котел

Логотип компании Логотип компании

Подобрать
котел

Марка котла

Вид топлива

Подача топлива

Цена

Марка котла

Вид топлива

Подача топлива

Цена

15.06.2017 г.

Foto news One

Перевага промислового твердопаливного котла – виробника «Ідмар Україна»

Сьогодні промислові твердопаливні котли представлені у різноманітних варіаціях. Їх відмінними рисами є: тип використовуваної сировини, працездатність, конструкція. Основний напрямок їхньої «діяльності» - нагрівання води та приміщення.

Галузь застосування

Вони використовуються переважно в тих приміщеннях, для яких потрібне обладнання з високим ступенем потужності. Це можуть бути промислові споруди, адміністративні будівлі, цехи, школи, лікарні, птахофабрики, теплиці та ін. Для ефективної роботи промислової галузі необхідні моделі котлів потужністю не менше 100 кВт.

Що являють собою промислові твердопаливні котли?

Ще десяток років тому котли працювали виключно на вугіллі, проте, не сьогодні. Сучасні опалювальні промислові агрегати здатні виконувати своє пряме призначення із застосуванням будь-якого твердого палива: паливні капсули, дрова, вугілля, торф та ін. Виготовляються такі котли зі сталі або чавуну.

На сьогоднішній день котли, що працюють на твердому паливі, є практичною альтернативою електричному та газовому обладнанню, яке має не тільки експлуатаційне обмеження, але і є досить витратним у плані ресурсів.

Особливим попитом такі котли мають області вирощування сільгоспугідь і деревообробки. Адже вони дозволяють отримати економічну теплову енергію та позбутися виробничих відходів.

Переваги:

 • Високий рівень автономності.
 • Можливість утилізувати виробничі відходи.
 • Наявність автоматичної опалювальної системи.
 • Використання будь-якого виду твердого палива.
 • Експлуатаційний простор і невибагливість.
 • Легкість встановлення..
 • Наявність системи контролю за полум'ям.
 • Високий показник експлуатаційної безпеки.

Недоліки:

 • Систематичне обслуговування.
 • Сезонне очищення головних вузлів димоходу та камери (за відсутності системи автоматичного очищення).
 • Постійне контролювання наявності палива в камері та процесу безпосереднього горіння.

Види промислових твердопаливних котлів:

 • Паровий пристрій із системою тривалого горіння

 Цей варіант котла, крім свого основного призначення, здатний виробляти велику кількість пари. Використовується в основному деревообробними підприємствами для зволоження або сушіння деревини. Також котли мають попит у сільських господарствах і харчових фабриках.

 • Агрегат, що працює на деревних відходах

 Такі вироби досить невибагливі, тому що здатні виробляти енергію за рахунок деревних відходів, тирси та пилу. Розмірний показник відходів не повинен перевищувати 30%.

 • Пристрої на брикетах

 Паливний матеріал виготовляється за допомогою пресування подрібнених відходів. Його робота може здійснюватися в автономному режимі, оскільки оснащена функцією автоматичного подавання продуктів згоряння в камеру. Однак цей варіант має суттєвий недолік: необхідність систематичного очищення димовідводів від сажі.

 • Котел, що працює на бурому вугіллі

 Тут сировина в камеру топки подається примусово, що є гарантом повноцінного горіння і вигоряння палива. У цьому збільшується показник ККД самого агрегату. У процесі вибору даного пристрою необхідно враховувати продуктивні параметри, ступінь ККД, зональності та ін. Вони продуктивні та надійні.

 • Вироби на дровах

 Такі промислові твердопаливні котли можуть функціонувати на будь-якому виді палива, проте, найкраще застосовувати безпосередньо деревину. Вони широко застосовуються на промислових масштабних об'єктах.

Окрім цього можуть економічно та ефективно обігріти житлові міські райони. У більшості випадків пристрої оснащені спеціальними рухливими колосниками або автоматичною подачею твердого палива. Також може бути задіяна система контролю процесу горіння.

 • Комбіновані котли

 Ці агрегати мають особливий попит, незважаючи на те, що вибірковий асортимент моделей водогрійного обладнання не такий вже й великий. Щодо технічних характеристик, то вони мало чим відрізняються від інших варіацій промислових твердопаливних котлів.

Підбиваючи підсумки…

У цій статті надано основну інформацію щодо видів промислових водогрійних пристроїв, що працюють із застосуванням твердого палива, їх негативних та позитивних сторін. На сьогоднішній день промислове твердопаливне обладнання – ефективна альтернатива, особливо у разі відсутності можливості газового підключення.

ко всем новостям Еще новости